5 vlastností, které by mělo mít vaše mobilní CRM

Mobilní CRM je vynikající pomocník, který vám umožní zautomatizovat mnoho úkonů a ušetří vám spoustu času i starostí. Ale ne vždy. Při výběru nesmíte podcenit určité aspekty – ty nejdůležitější najdete níže.

1) Možnost práce i v offline režimu

Systém CRM by měl umožnit práci i mimo dosah internetu. Nedělejte kompromisy a vyžadujte non-stop přístup k datům. Bez ohledu na to, jestli jste online, nebo offline.

2) Vysoká úroveň zabezpečení

Vaše data musí být v absolutním bezpečí. Naprostou samozřejmostí by mělo být zabezpečení při komunikaci mezi lokální databází a serverem. CRM zároveň musí odpovídat pravidlům GDPR.

3) Příjemný vzhled aplikace

Když s něčím pracujete každý den, očekáváte příjemný uživatelský prožitek (angl. user experience neboli UX). Rozhraní aplikace by mělo být ergonomické a přizpůsobitelné, grafika pěkná na pohled. V přehledném a moderně vyhlížejícím CRM se vám bude pracovat mnohem lépe než se systémem, který nerespektuje ani základní pravidla uživatelského komfortu.

4) Přehled nad komunikací

Moderní CRM umožňují záznam e-mailové a telefonické komunikace. Tuto vlastnost neopomíjejte – mít veškeré informace pod jednou střechou výrazně urychluje orientaci v zakázkách. Stejně tak by měl systém umožnit i ukládání dokumentace a mediálních souborů.

5) Jednoduché až přímočaré ovládání

CRM systém může nabízet všechny důležité funkce, a přesto si zachovat intuitivní ovládání. Pamatujte, že aplikace vám musí pomáhat – a ne přidělávat starosti. Pokud z ní máte hlavu jako balón, protože se příliš neorientujete ve zbytečně komplikovaném nastavení, raději si vyberte jinou.

Chcete se o customer relationship managementu, novinkách a trendech dozvědět více? Čtěte CRM blog od eWay-CRM a buďte v obraze.