Abyste uspěli s prodejem v zahraničí, potřebujete silného partnera pro propagaci

Podnikání v Čechách sice není snadné, ale přesto je mnoho firem, které na tuzemském trhu uspějí a získají zde výraznou pozici a mnoho zákazníků. Pokud se i vám daří s vašimi produkty nebo službami, možná je nejvyšší čas, abyste začali prodávat i v zahraničí. Česká republika je malý trh a když začnete prodávat na větších zahraničních trzích, může to pro vás znamenat velký úspěch a růst. Důležité je mít připravený web, který bude lokalizovaný pro konkrétní trh, a také zajištěnou kvalitní propagaci pro zahraničí.

SEO

Je potřeba, aby vás vaši potenciální zákazníci snadno našli ve vyhledávání pod důležitými výrazy. S tím vám pomůže SEO zahraničí. S jeho pomocí se váš web dostane postupně na přední příčky vyhledávání a dosáhne pravidelné organické návštěvnosti. Je potřeba udělat analýzu klíčových slov, abyste důležité výrazy odhalili, poté je potřeba na ně web optimalizovat. Základem je audit webu, který zjistí, jestli je web z hlediska ON page v pořádku a jestliže není, je třeba ho upravit, aby byl plně validní. Dále je třeba pracovat na OFF page, tedy na popularitě webu. Je potřeba pravidelně budovat zpětné odkazy na jiných webech přes důležitá klíčová slova. Web se díky tomu postupně bude dostávat na lepší a lepší pozice.

PPC

PPC zahraničí vám umožní již ve velmi krátké době dosáhnout pravidelné návštěvnosti. Jedná se o reklamu, která má různé podoby, od textové až po obrazovou, animace či videoreklamy. Tato reklama se zobrazuje ve vyhledávání a v obsahu webů. Je atraktivní a umí snadno upoutat pozornost vaší cílové skupiny. Může být spuštěna již během několika dnů a generovat vám pravidelnou návštěvnost. Skvělá je skutečnost, že zde neplatíte za zobrazení reklamy, ale jen za skutečné prokliky.