Aku nářadí ocení každý řemeslník i domácí kutil

Ať už jste profesionální řemeslník nebo amatér či domácí kutil, zajisté oceníte kvalitní nářadí, které vám usnadní práci. Patří mezi ně i aku nářadí.

Proč právě aku nářadí?

Aku nářadí přináší celou řadu výhod. Mezi ty hlavní patří absence kabelů, díky čemuž se s aku nářadím dostanete i na hůře dostupná místa. Lze jej využít i na zahradě, ve vzdálenějších místech a nepotřebujete k tomu elektrickou zástrčku. Aku nářadí totiž pohání aku článek, který též určuje jeho výkon. Do základní výbavy rozhodně patří aku vrtačka, neboť je to kousek nářadí velmi univerzální, lze s ní šroubovat i vrtat. Volit můžete vrtačku s příklepem či bez něj.

Jaký model vybrat?

Velmi důležitým parametrem je kvalitní Akumulátor do aku vrtačky, který prodlouží nejen čas aktivní práce, ale také ovlivňuje výkon vrtačky, zajišťuje její bezchybný chod a prodlouží životnost nástroje. Pokud chcete, aby vaše vrtačka byla výkonná, je potřeba, aby měla aku baterie dostatečně velké napětí. Velmi důležitá je i kapacita akumulátoru, jež má vliv na délku aktivity vrtačky na jedno nabití. Ideální je, pokud si můžete pořídit aku vrtačku v sadě se dvěma akumulátory.

Na koho se obrátit?

Pokud jste v používání i nákupu aku nářadí nováčkem, prohlédněte si nabídku e-shopu aku-shop.cz. Tato ryze česká společnost sídlící na našem území se řídí zákony českými i evropskými a svým zákazníkům nabízí nejen kvalitní zboží, ale také garantuje 14 dní na vrácení již vyzkoušeného zboží, 2 roky záruky na jakékoli zakoupené zboží a 6ti měsíční garanci na ztrátu kapacity oproti běžnému opotřebení. Na našem trhu působí již dlouho dobu. Díky tomu získala celou řadu zajímavých zkušeností, které se nyní odrážejí v její nabídce a službách, jež svým zákazníkům nabízí a poskytuje.