Autobazar vyřeší vše za vás

Potřebujete prodat či koupit auto nebo dodávku a přemýšlíte nad tím, který způsob je pro vás ten nejlepší? Můžete si podat inzerát nebo využít služby, které nabízejí autobazary. Prověřený autobazar je ideální volba především pro toho, kdo nemá dostatek zkušeností s prodejem či nákupem automobilů a nezná technické detaily jednotlivých automobilů.

Proč využít autobazar?

Autobazar i bazar dodávek nejenže vám šetří čas, ale nabízí celou řadu výhod. Mezi takové patří i prodejauto.eu.

  • Ihned znáte cenu

Jestliže chcete automobil koupit, autobazar uvádí ceny jednotlivých automobilů, nemusíte je tedy nikde zjišťovat. Pokud chcete automobil či dodávku prodat, ihned se dozvíte cenu výkupní, kterou vám autobazar nabídne.

  • Nemusíte poskytovat záruky na prodaný vůz

V případě prodeje vozu přes autobazar se vyhnete pozáručnímu servisu. Autobazar totiž přebírá záruku za vás. Pokud prodáváte automobil jako soukromá osoba, ručíte za skryté vady, které se mohou objevit až po jeho prodeji, v případě prodeje přes autobazar vám tato povinnost odpadá.

  • Větší výběr při nákupu vozidla

Pokud vozidlo kupujete, autobazar nabízí větší výběr různých značek i modelů. Také můžete srovnávat ceny a výhody jednotlivých druhů vozidel. Autobazar nabízí i zkušené odborníky, kteří vám dokážou pomoci vybrat automobil či dodávku dle vašich potřeb. Jestliže se jedete podívat na automobil z inzerátu, uvidíte pouze jeden automobil, nemáte možnost porovnání.

  • Prověřený technický stav vozidla

Každý autobazar před výkupem prověřuje technický i právní stav vozidla. Každý autobazar má svého technika, který prověřuje technický stav vozidla. Nevyhovující vozidla autobazar nevykoupí. Díky tomu má kupující zaručen vhodný stav vozidla. Také právní stav vozidla je prověřován a to především, zda vozidlo není kradené nebo se na něj nevztahuje exekuce či leasing.