Bezpečnostní prvky pro iPhone 13 dokáží prodloužit jeho životnost

Rozhodně není ničím novým ani šokujícím, že je nejčastějším důvodem výměny mobilních telefonů právě ten fakt, že dojde dřív nebo později k jejich zničení. To většinou znamená buď upuštění do vody, nebo jiný druh pádu, který telefon zničí či natolik poškodí, že se nevyplatí jeho oprava.

Pokud si ale pořídíte takový skvost, jakým například právě iPhone 13 opravdu je, tak chcete mít telefon v dokonalé kondici na každém kroku. Toho přitom lze docílit jen koupí několika bezpečnostních doplňků, které mohou i esteticky telefon zkrášlit.

Základní kryt ochrání konstrukci telefonu

Ačkoliv mají telefony společnosti Apple velice odolnou schránku, tak není až takovým problémem poškrábat nebo jinak poškodit i poměrně dost pevný hliníkový materiál, ze kterého jsou kryty kvalitních telefonů Apple.

Jednou z nejjednodušších, ale zároveň i nejúčinnějších věcí v nabídce, je tak kryt na iPhone 13, se kterým se nemusíte bát nárazů na růžky telefonu, nebo také častého poškození zadní strany. Kryt navíc dokáže i mnohem lépe ochránit čočky fotoaparátu.

Elegantní pouzdra pro celkovou ochranu

Další dávkou elegance může být i použití mnohem všestrannějšího a více designového prvku. Nepůjde jenom o obal, který se aplikuje na samotný telefon, ale o klasické pouzdro. Ačkoliv jsou mnozí doslova alergičtí na pouzdra na telefony, tak Apple dokázal navrhnou pouzdra iPhone, která vás rozhodně osloví nejen svým vzhledem, ale také materiálem a praktičností.

Ochranné sklo je povinností

Poslední, ale extrémně důležitou součástí, jsou právě tvrzená skla, která mohou dokázat zabránit poškození nebo dokonce úplnému zničení displeje. Displeje telefonů iPhone jsou v první řadě velice kvalitní. S tím se ale pojí i jejich poměrně dost vysoká pořizovací cena, která odradí celou řadu lidí od pozdější opravy telefonu.

Osadit můžete ochranná tvrzená skla iPhone 13 od celé řady výrobců. Svůj oficiální produkt má pochopitelně i iPhone, ale vedle něj se řadí typičtí globální výrobci, bez preference značky a modelu. Typickým příkladem mohou být společnost Panzer, GorillaGlass nebo Xfact.