Efektivní ochránce majetku i pomocník v mapování zvěře. To je fotopast!

Hledáte-li spolehlivého pomocníka, který dokáže efektivně ochránit majetek, ale pomůže i při mapování pohybů zvěře, popřemýšlejte nad pořízením fotopasti. Fotopast je v tomto směru opravdu dobrou volbou, která vám ušetří mnoho problémů a starostí.

Vše zvládne sama

Fotopast je plně automatickým digitálním zařízením, které zaznamenává snímky ve dne i v noci. Zvládá zachytit nejen statické snímky, ale také videa o maximální délce 1 minuty. Díky tomu máte dokonalý přehled o tom, co se před čidlem fotopasti děje a s videem získáváte ještě přesnější představu.

Zaznamenávání

Fotopast se aktivuje ve chvíli, kdy je před PIR čidlem zaznamenán pohyb člověka či zvířete, tedy tepelný pohyb. Fotopast je speciálně zkonstruována tak, aby byly nežádoucí pohyby v zorném poli snímače eliminovány, nemusíte se tak obávat desítek zbytečných snímků, které vám budou k ničemu. Čidlo fotopasti pracuje na základě teplotních změn.

Ochrana majetku i monitoring

Z fotopasti se tak díky těmto vlastnostem stává skvělý pomocník pro mapování pohybů zvěře, ale i efektivní nástroj pro zabezpečení objektů a ostraze. Díky fotopasti budete mít přehled o pohybech zvěře na daném místě, ale i o pohybech cizích osob před vaším majetkem.

Okamžitá kontrola

Pořízené fotografie a videa se ukládají zpravidla na SD kartu fotopasti. Pokud však chcete mít stálý přehled o tom, co se před fotopastí děje, můžete si pořídit o něco dražší fotopast, která dokáže odesílat pořízené snímky ihned na váš mobilní telefon či e-mail. Jedná se o novější modely, které jsou vybaveny touto funkcí.

Cena fotopasti

Co se týká ceny fotopasti, odvíjí se od funkcí fotopasti, popřípadě velikosti LCD displeje. Levnější fotopasti sežnete do 2500 Kč. Mezi nejprodávanější fotopasti u nás patří fotopasti BUNATY, které jsou vyráběny pro Českou republiku a mají také menu v českém jazyce.