Havarijní pojištění se rozhodně vyplatí uzavřít

Když se mluví o pojištění vozidla, mnoho motoristů ihned pomyslí na povinné ručení. Je povinné, ale kryje jen škody třetích stran. Existuje nespočet možností, jak může dojít k poškození vašeho vozidla a pokud nemáte uzavřené to správné pojištění, náklady na opravu vozu budete hradit celé ze svojí kapsy. Právě pro tyto účely se uzavírá také havarijní pojištění. Vaší vinou si můžete vozidlo snadno poškodit, může na něj spadnout větev ze stromu, můžete mít srážku se zvěří, vůz mohou poškodit i kroupy, může dojít ok odcizení vozidla, k vandalismu a mnoho dalšího.

Neplaťte opravy z vlastní kapsy, uzavřete si havarijní pojištění

Vůz je drahý stroj a řada oprav výrazně zatíží rodinný rozpočet a placení havarijního pojištění je tím nejmenším zlem. Jeho placení vám zajistí klidnější spánek, nejdříve ho však musíte uzavřít, není jedno, kde havarijní pojištění uzavřete. Stejně jako u mnoha jiných služeb, tak i u havarijního pojištění se ceny značně liší.

Když je řeč o uzavírání služby, mnoho lidí si vybaví navštěvování kamenných poboček, havarijní pojištění dnes však můžete uzavřít i na dálku z pohodlí domova. Uzavření na dálku je bezpečné, všechny podklady dostanete emailem a samotná smlouva vznikne až zaplacením. Pokud nezaplatíte, smlouva se neuzavře. Jak již byl zmíněno, ceny poskytovatelů se značně liší a mnoho z nich sází na neznalost klientů. Jednejte však chytře a před uzavřením si nejprve havarijní pojištění nechte porovnat, abyste věděli, který poskytovatel pro vás bude cenově nejvýhodnější, učinit tak můžete na klikpojisteni.cz. Zabere to jen chvíli a rázem budete vědět, kde zaplatíte nejméně. Uzavření od prvního poskytovatele, na kterého narazíte, by vás mohlo vyjít každý rok až o tisíce korun více, porovnání proto nezanedbávejte. Porovnávat služby se vyplatí a to nejen u havarijního pojištění, ale také u povinného a dalších druhů pojištění a finančních služeb.