Huawei Band 6 vs Mi Band 6: Proč si myslíme, že HUAWEI Band 6 je nejlepší

Spotřebitelská technologie:

Revoluční technologie umožňují spotřebitelům získat informace v reálném čase o své kondici a zdraví, protože jejich denní úroveň aktivity a cvičební rutiny lze nyní sledovat pomocí inovativních chytrých hodinek vytvořených světovými technologickými lídry.

Nastavitelné rozměry pro všechny OS:

Uživatelé všech chytrých zařízení přikládají velký význam většímu displeji. To je důvod, proč byl Huawei Band-6 obohacen o největší a nejživější obrazovku mezi takovými nositelnými zařízeními. Huawei se tak stal průkopníkem největšího 1,47palcového AMOLED FullView displeje s fyzickým bočním tlačítkem, které je o 148 % větší než jeho předchůdce – HUAWEI Band 4. Výrazně zlepšil poměr obrazovky k tělu na 64 %. Tento displej má přibližně 1,38x větší displej než konkurenční značka – Mi Band-6, z produkce Xiaomi. Tato vítězná funkce v HUAWEI Band-6 slibuje interaktivní zážitek podobný smartphonu, díky kterému budou uživatelé denně více informováni o jejich cvičení a zdravotních údajích, a to prostřednictvím uživatelsky nejpřívětivějšího poměru zobrazení. Uživatelé mohou snadno přejíždět nahoru a dolů, doleva a doprava, stejně jako pomocí dotykové obrazovky smartphonu.

Podrobná analýza:

Srovnávací analýza všech chytrých hodinek to odráží; Intuitivní rozhraní Huawei zajišťuje bezkonkurenční pohodlí s těmi nejživějšími obrázky a QR kódy. Uživatelé Huawei si mohou prohlížet bohatší a jasnější údaje o cvičení pouhým zvednutím zápěstí nebo přejetím prstem, aby měli rychlý pohled na informace o svém zdraví v reálném čase, jako například; srdeční frekvence, tlak a kvalita spánku – kdykoli a kdekoli. Díky jedinečnému bočnímu tlačítku je toto zařízení citlivější. Umožňuje uživatelům zahájit nebo pozastavit sledování tréninku, zejména při plavání nebo běhu – protože mokré/zpocené ruce často vedou k tomu, že dotykové ovládání nereaguje. Poměr stran obrazovky Huawei Band 6 (17:9) se blíží poměru stran mobilních telefonů (16:9) a dalších zařízení, což je bližší zvyklostem uživatele. Pro srovnání, displej Mi Band-6 skrývá část důležitého obsahu potřebného k přejetí nahoru a dolů, a to i přes jeho mírně větší zakřivení okraje obrazovky. Protože na Mi Band-6 není žádné boční tlačítko, uživatelé se po návštěvě různých rozhraní nemohou rychle vrátit do hlavní nabídky.

VÝKON BATERIE:

Dalším testem výkonu je výdrž baterie a rychlost nabíjení. I zde vítězí mezi všemi chytrými hodinkami Huawei Band-6, které mají 180 mAh baterii a magnetickou nabíječku, která zajišťuje nejrychlejší dobití (100 % za 65 minut) pro provoz vysoce účinné čipové sady po dobu 2 let. – týdny, nepřetržitě. Je obohacen o A.I. založené na algoritmech pro úsporu energie pro nepřetržité sledování srdeční frekvence a délky spánku. Pětiminutové nabíjení navíc dokáže udržet chytré pásmo dva dny běžného používání. Pro srovnání, Xiaomi Mi Band-6 lze nabít pouze z 0 % na 9 % za pět minut.

Nejkomplexnější monitorování zdraví, 24 hodin denně, je dalším exkluzivním počinem Huawei Band-6, protože toto zařízení jako jediné podporuje celodenní monitorování SpO2 (Blood-Oxygen). Mi Band-6 neposkytuje nepřetržité monitorování SpO2. Díky hardwarovým modulům, optimalizovaným na základě technologie sledování srdečního tepu Huawei TruSeenTM 4.0. Generuje také alarm vždy, když je hladina kyslíku v krvi nízká, což uživateli pomáhá proaktivně spravovat své zdraví. Řešení TruSleepTM 2.0 od HUAWEI dokáže detekovat vaši fázi spánku spolu s vaší tepovou a dechovou frekvencí v reálném čase. Podle toho vyhodnotí kvalitu vašeho spánku. Podobně technologie TruRelaxTM společnosti Huawei pro sledování stresu poskytuje přesné hodnocení stresových podmínek spolu s variabilitou srdeční frekvence. Aplikace Huawei Health-App také navrhuje účinná dechová cvičení pro zvládnutí úrovně stresu uživatelů.