Informujte průběžně – informační samolepky

Proč jsou v dnešní době samolepky stejně důležité jako roušky nebo jednorázové rukavice? Nuže, zde je vysvětlení: správné fungování obchodů nebo vnitřního prostoru by nebylo možné bez vhodného označení. A proto spolu s dynamicky se měnícími předpisy je dobré průběžně zavádět přijaté změny.

Spolehlivé informace z první ruky

Informační samolepky jsou stěžejním produktemjak v podnicích, tak i v obchodech. Dnes se používají hlavně k označení vzdálenosti mezi osobami stojícími ve frontě k pokladnám, míst pro dezinfekci nebo jednorázové rukavice. Dnes je prioritou bezpečnost kupujících, ale i prodejců a zaměstnanců. To je důvod, proč je tak důležité aktualizovat vizuální varování a příkazy, včetně změn týkajících se omezení. Samolepky s důležitou zprávou jsou určeny především pro seniory, kteří se ne vždy mohou seznámit s novými předpisy poslechem rozhlasu nebo televize.

Neomezený výběr vzorů a barev

Výhoda samolepek oproti listům papíru nalepeným na dveřích je obrovská. Díky neomezeným možnostem tvarů, vzorů a barev mohou být přizpůsobeny i potřebám zrakově postižených osob, a to použitím kontrastních barev a velkých písmen. Důležitý je také tvar samolepicích etiket. Sortiment, který je dostupný v tiskárně Piga.pl obsahuje také samolepky libovolných tvarů a velikosti, a je tedy možné je přizpůsobit potřebám zákazníků.

Zaměřte se na bezpečnost

Bezpečnost především – toto motto nás provází již několik týdnů. Informační samolepky jsou jednoduchým a rychlým způsobem předání informace, který se osvědčí mnohem lépe než plakáty. Mohou být umístěny kdekoli, aby byly čitelné pro každého. Samolepky se snadno aplikují, můžete je libovolně odlepovat a zase přilepovat. Jsou totiž vyrobeny z odolného materiálu s potiskem nejvyšší kvality. Buďte vždy v obraze a informujte účinně a účelně.