Jak mít sídlo vaší firmy v Praze, i když se nachází v jiném městě?

To, kde bude vaše firma sídlit, je často základní otázkou, kterou si pokládáte při jejím založení. Zřízení sídla firmy v Praze je skvělým řešením pro všechny, kteří chtějí mít sídlo firmy s dobrým jménem, navíc si chtějí ušetřit čas při řešení pošty a doručování zásilek. Jaké výhody tedy skrývá zřízení sídla firmy v Praze?

Dobré jméno

Pravdou je, že sídlo firmy Praha má vždy lepší jméno, než sídlo firmy v jiných částech České republiky. Pokud bude mít vaše firma sídlo v Praze, budete působit důvěryhodněji a potencionální zákazníci se na vás spíše obrátí.

Jistota

Získáváte také jistotu, jelikož sídlo firmy je poskytováno ve vlastních nemovitostech. Nemusíte se tedy bát náhlé změny sídla firmy, a i když by se vaše kancelář přemístila, sídlo firmy vám zůstane stále stejné. Díky tomu budete mít také méně starostí. Výhodou je jistě také to, že v Praze mají sídlo desítky tisíc firem, přičemž díky tomu hrozí menší pravděpodobnost, že by k vám přišla daňová kontrola, oproti jiným menším městům.

Zpracování pošty

Jistě si také říkáte, jak je to se zpracováním pošty, která bude doručována do sídla firmy. I z tohoto hlediska získáte velkou výhodu. Nemusíte se už stresovat čekáním ve frontě na poště či na doručovatele. Pošta bude doručována do poštovní schránky zřízené s vaším názvem společnosti a pošta bude pravidelně spravována. O jejím převzetí budete vždy informováni e-mailem, skenem obálky a SMS zprávou. Budete mít tak stálou kontrolu nad svou poštou. Následně vám bude pošta zaslána na danou adresu či připravena k předání. Ušetříte tak množství svého cenného času.

Založení

Možností je pro vás i volba kompletního založení s. r. o. nebo firmy. S veškerými potřebnostmi vám pomohou, připraví podklady k založení společnosti, pomohou vám s výběrem vhodných živností apod.