Jak si založit e-shop? S pomocnou rukou od autorizovaného partnera to jde snadno a rychle

Zlákala vás možnost založení vlastního e-shopu, ale neumíte programovat a potřebujete s jeho založením pomoci? Svěřte se do rukou někoho, kdo je v tomto oboru hotovým mistrem. Díky tomu budete mít e-shop, po kterém toužíte, snadno a rychle.

Představujeme vám PrestaShop

Slyšeli jste již někdy o firmě PrestaShop? V České republice má pouze jediného autorizovaného PrestaShop partnera, který se jmenuje 1Presta. Přemýšlíte-li do rukou které firmy se se správou a hostováním svého e-shopu svěřit, vězte, že PrestaShop je zárukou kvality. V jejich prospěch hraje i více jak deset let zkušeností v oboru a spousta spokojených zákazníků.

Vzhled e-shopu na míru

S pomocí PrestaShopu získáte e-shop svých snů, který bude navržen na míru a podle vašich přání. Nebude-li vám vyhovovat žádná ze šablon, lze ji totiž upravit podle vašich požadavků. Stačí pouze vědět, co chcete a umět svou představu do detailu popsat. Tým profesionálů vám pak šablony přizpůsobí tak, aby vypadaly podle vašich představ.

Kvalita a bezpečí na prvním místě

Zároveň se nemusíte obávat ani o svou bezpečnost. E-shopy, které PrestaShop spravuje, jsou v dobrých a bezpečných rukou. Kvalita a bezpečí e-shopů je totiž pro firmu na prvním místě. Server je umístěn v OVH datacentru, tudíž jsou všechna data maximálně zabezpečena.

Svěřte se při zřizování e-shopu do rukou profesionálů, kteří vědí, co dělají. Nechte si pomoci sestavit svůj online obchod na míru a nebojte se kontaktovat podporu v případě, pokud si nebudete vědět s něčím rady. S pomocí profesionálů může mít váš internetový obchod přesně takový vzhled, po kterém toužíte. Čím dříve se do zařizování vlastního e-shopu pustíte, tím dříve vám přistane v e-mailu první objednávka.