Jakou používáte ve firmě úklidovou techniku?

Stále se najde mnoho firem, které nemají pro úklid odpovídající vybavení. Často je to z toho důvodu, že nechtějí investovat peníze do této činnosti. Je to však chyba, protože profesionální úklidová technika dokáže zvládnout mnohem více práce a také s mnohem větší kvalitou. Díky technice můžete mít méně zaměstnanců nebo se postarat, aby byli efektivnější a zvládli podstatně více práce. Nezáleží na tom, v jakém oboru pracujete, postarejte se, aby měli vaši pracovníci pro úklid moderní vybavení. Pokud si myslíte, že je drahé, jste na omylu, moderní úklidová technika není velkou investicí a jistě tuto investici oceníte.

Kde techniku pořídit?

Nejlepším partnerem pro nákup úklidové techniky je v tuzemsku společnost Unikont Group, která nabízí široký sortiment úklidové techniky od předních značek, jako jsou HAKO, MULTICAR, WIELAND, RIBO a mnoho dalších. Jde o vysoce efektivní stroje, které mají skvělý poměr ceny a kvality. Zajistí vám dlouhou životnost a spolehlivě odvedenou práci. Unikont Group nabízí jak venkovní úklidovou techniku, tak i vnitřní úklidovou techniku a kompletní sortiment společnosti si můžete prohlédnout na https://www.unikont.cz/

Technika pro úklid vnitřních prostorů

Uvedeme si příklad profesionální techniky pro úklid vnitřních prostorů. Mezi nejlepší pomocníky se řadí scrubmastery. Scrubmaster B12 je podlahový mycí stroj, který oceníte všude, kde jsou tvrdé a hladké podlahy. Nejedná se o nemotorný stroj, ale o snadno ovladatelné zařízení, které používá pro čištění hlavu diskového kartáče, která se snadno dostane i do míst, kde by měly ostatní stroje problém, hravě vyčistí i místa blízko krajů. Stroj je vhodný i do stísněných prostorů. Snadno se přenáší, disponuje dokonce skládací rukojetí. Pro vnitřní prostory je to pomocník k nezaplacení. Inspirujte se i další technikou, kterou Unikont Group přináší.