Je možné mít více informací k sázení než bookmaker?

Už jste si někdy vsadili na zápas? Je jedno, jestli vsadíte pár korun nebo celé jmění, je zábava sázet na sport a nejhezčí na celém sázení je to vzrušení, které prožíváte před tím, než zápas skončí a vy se dozvíte výsledek. Sázení na sport je v drtivé většině případů jen zábava a toho využívají profesionální sázkaři, kteří se sázením živí. Jejich prací je v podstatě neustálé sledování daných týmů a hráčů. Sázkař by měl mít všechny potřebné informace, které mu pomohou k tomu, aby mohl úspěšně vsadit a pokud je dobrý, pravidelně je úspěšný a jeho koníček mu slušně vydělává.

Sázejte s hodnotným (value) kurzem

Abyste mohli slušně vydělat, je potřeba vsadit s hodnotným (value) kurzem, kurz určuje bookmaker, který má maximum informací a kurz pravidelně upravuje. Pokud chcete vydělat co nejvíce peněz, je potřeba mít více informací než on anebo alespoň vsadit co nejdříve než kurz bookmaker upraví.

Jak toho ovšem docílit?

Jednoduše, IT společnost Softy s.r.o., která se zabývá vývojem aplikací a webových služeb, vyvinula projekt SPORTS notify, jde o unikátní nástroj, který vás bude včas informovat o všech důležitých analýzách a momentech v oblasti sportu. Jako první se dozvíte o neočekávaných událostech, například, že se útočník zranil, že došlo ke změně sestavy, že vyměnili trenéra aj.

Získáte tak NHL tipy, NBA tipy, fotbalové tipy, hokejové tipy, a další tipy na sázení. Vše důležité se dozvíte dříve než bookmaker a díky těmto informacím můžete udělat přesný tip a zvýšit šanci na úspěch na maximum.

Notifikace na telefon a email

Některé portály dělají na sázení tipy a mnohdy jde jen o podvodníky, kteří z lidí tahají jen jejich peníze. Stačí k tomu zapojit selský rozum a vyhledat si nějaké informace o těchto podvodnících, určitě nejste první, kdo na jejich nabídku narazil a ne všechny recenze jsou schopni smazat.

Ale v případě SPORTS notify jde o notifikace, které budou chodit na váš registrovaný email nebo na mobilní telefon skrze vlastní aplikaci, kterou si můžete stáhnout na www.sportsnotify.com/mobilni-aplikace.

Informace o změnách nejsou jediným, o čem budete mít přehled, aplikace vás bude upozorňovat i na výhodné příležitosti k sázení a bude vám také zasílat odkazy a informace k analýzám a strategie na míru od profesionálních sázkařů.

Aplikace je ve všech ohledech tím nejdokonalejším pomocníkem každého sázkaře a umožní mu ušetřit mnoho času a získat výhodu nad všemi, kteří tento nástroj nevyužívají. Registrovat se můžete na webu SPORTSnotify.com. Naprogramování a testování notifikační aplikace trvalo více jak 2 roky, je náročné ji spravovat a dále vylepšovat.

Nejdříve byla aplikace navržena jen pro soukromé účely a přinášela zisk pouze omezené skupině lidí, ale společnost Softy s.r.o. se před rokem rozhodla aplikaci zveřejnit pro všechny, proto je logické, že si vývojáři zaslouží za svou práci odměnu.

Služby se vám nabízí ve 2 zvýhodněných cenových balíčcích na hlavních stránkách projektu SPORTSnotify.com + dalších notifikačních balíčcích na e-shopu. Pokud nad službou stále ještě váháte, můžete ji vyzkoušet i na několik dní ZDARMA.