Kvalitní elektronika za přijatelné ceny

Bez elektronických pomocníků se dnes v domácnosti a na zahradě neobejde téměř nikdo z nás. Velké množství spotřebičů nabízí e-shop elimstore.eu. Prioritou společnosti je levná elektronika, která je přesto kvalitní. Naleznete zde celou řadu známých značek. Patří mezi ně i produkty, jež vyrábí česká značka Bravo – mixéry, CD radia, kontaktní grily či grily na zahradu, kvalitní titanové hrnce,meteostanice, dětské chůvičky, choppery, sonické zubní kartáčky, kávovary nebo kávomlýnky.

Tipy pro vás

Pokud zavítáte do e-shopu, přesvědčíte se, že nabídka produktů je opravdu dosti široká. Vzhledem k tomu, že výrobků je zde opravdu velké množství, některé z nich vám přiblížíme.

  • Digitální kávovar

Ve většině domácností se naleznou milovníci kávy. Tento lahodný mok vám připraví skvělý digitální kávovar. Vybírat si můžete z celé řady různých modelů. Většina z nich nabízí jednoduché ovládání, různý objem šálků (volíte dle počtu členů domácnosti, kteří tomuto moku holdují). Součástí kávovarů bývá i skleněná konvice různého objemu a permanentní filtr.

  • Chopper Twister

Velmi praktický pomocník pro přípravu zeleninových či ovocných salátů nebo pomazánek. Snadno se udržuje v čistotě a také obsluha je velmi jednoduchá. Základ tvoří nádoba a vyměnitelné nože.

  • Meteostanice

Také se nechcete spoléhat na předpověď počasí, která ne vždy odpovídá realitě? Pak si pořiďte meteostanici. Kromě toho, že díky ní můžete sledovat počasí v užším regionu, ukazuje i tlak, vlhkost vzduchu a momentální teplotu.

  • Dětské chůvičky

Každá matka má potřebu mít své dítě neustále pod dohledem, ale ne vždy je to možné. Velkým pomocníkem pro tento případ jsou právě dětské chůvičky. Díky nim nemusíte být právě v místnosti, kde spí vaše ratolest a přesto budete ihned vědět, že se právě probudila a dává to najevo velmi hlasitě. Některé modely disponují dokonce i miniobrazovkou.