Levné ip kamery pomohou s hlídáním bytu během dovolené

Potřebujete věrného strážce, protože jste často mimo domov? Práce, koníčky, ale i období, kdy jedeme na zahraniční dovolenou, zkrátka a dobře, ne každý večer je nutné strávit na gauči u televizní obrazovky. Není ale nutné sjednávat ostrahu, protože moderní elektronika se neustále zlepšuje a je o krok před nezvanými návštěvami. Jen minimum odebrané elektřiny ze sítě a stabilita provozu, ale i naprostá nenápadnost, díky které si zloději vůbec nemohou všimnout, že je něco fotí nebo natáčí na video. Důkazní materiál je pak zajištěn během krátké chvilky, bezpečnostní složky budou mít poté snadnou práci s dopadením pachatelů.

Široký úhel záběru je samozřejmostí

Uvidí jednoduše na všechno okolo, jak se říká, mají totiž oči všude. Levné ip kamery umí překvapit svou technickou vyspělostí. Široký úhel záběru je velkou výhodou a uplatní se i v městských bytech a na jejich chodbách. Pokud se rozhodnete spojit kameru skrze mobilní aplikaci se smartphonem, mohou přicházet automatické notifikace, kdykoliv se doma otevřou dveře. Podezřelý pohyb, fotka a okamžité hlášení, přesně takový může být další postup. Nezapomínejte ani na další prvky ochrany, protože jeden nebo dva opravdu nestačí. A je nutno podotknout, že jen zámek je málo. Taková ochrana sama o sobě platila proti lupičům snad v předminulém století, dnes už jsou nezvané návštěvy velmi sofistikované a umí si poradit téměř s každým zámkem. Dokonce to může být i otázka vteřin.

Na provozních teplotách nezáleží

Tato elektronika si dovede poradit v mrazech, ale i během letních veder, v provozu tedy může být prakticky celoročně. Kvalitní mikrofon, ale také možnost mít kameru například na zahradě pod pergolou. Stačí jen rozmyslet si stanoviště, o vše ostatní se pak postará dnešní technika. Více informací k této problematice hledejte na cel-tec.cz!