Máte eshop nebo nabízíte služby? Využijte k propagaci PR články

Ať už provozujete eshop nebo máte firemní webové stánky, jistě si přejete, abyste měli co nejvíce potenciálních klientů, kteří váš web budou navštěvovat. K tomu je však zapotřebí účinná propagace, která se o to postará. Propagace není výdajem, ale investicí, která má za úkol zvýšit vaše zisky. Možností propagace existuje více, ale z dlouhodobého hlediska je nejvýhodnější optimalizace pro vyhledávače, neboli SEO. Má za úkol, aby byly vaše stránky dohledatelné na klíčová slova, která vaši potenciální klienti hledají. Níže se dočtete více o SEO a o tom, jak vám mohou pomoci PR články.

Jak SEO funguje?

SEO se opírá o dva hlavní faktory, ON page a OFF page. ON page faktory zahrnují obsah stránky, je důležité, aby byl pro vyhledávače validní. Zde je důležité, aby byl web responzivní, měl SSL certifikát, správnou strukturu, dostatek originálního textového obsahu, meta informace a optimalizované obrázky. Pokud to vše web splňuje, měli byste dbát na OFF page faktory, ty už se netýkají obsahu vašeho webu, ale jeho popularity. Vyhledávače měří popularitu webu tím, že sledují jeho odkazový profil, tedy počet zpětných odkazů na jiných webech. Pokud vyhledávače vidí, že na jiných webech pravidelně přibývají zpětné odkazy přes klíčová slova, tak je na tyto odkazy řadí výše a výše ve výsledcích vyhledávání. Pokud chcete dosáhnout úspěchu v SEO a být pro vaše potenciální klienty snadno dohledatelní, měli byste neustále rozšiřovat svůj odkazový profil. K tomu slouží nejlépe PR články.

Co to PR články jsou?

PR články jsou propagačními články, které mají za cíl informovat o zboží/službách, které nabízíte a zmínit klientovi důvody, pro využít právě to, co nabízíte. PR články obsahují odkazy přes důležitá klíčová slova a publikují se obvykle na navštěvované magazíny. Publikací článku na kvalitním magazínu získáte cenný zpětný odkaz a rovněž se o vás mohou dočíst čtenáři daného webu. PR články mají tedy dvojí efekt, pomohou vám s budováním odkazů a zároveň podpoří budování značky.

Jak si PR články zajistit?

Oslovovat jednotlivé magazíny s žádostí o PR článek by bylo velmi časově náročné a vyčerpávající. K nákupu PR článků na kvalitních magazínech slouží specializované portály. Mezi nejlepší patří https://pryard.com/cs/, kde si založíte účet a můžete nakupovat PR články na stovkách různých magazínů. Nakupování PR článků je zde snadné, můžete si články sami sepsat a nechat publikovat nebo si zajistit sepsání i publikaci. Pravidelně zde můžete pořizovat PR články a tím neustále rozšiřovat svůj odkazový profil a zvyšovat povědomí o vaší značce. Dělejte marketing chytře, s portálem PRyard budete mít přehled o investicích do propagace a sami budete rozhodovat o úspěchu vašeho webu.