Maximalizujte výnosy ze svého podnikání

Založit vlastní prosperující podnikání je snem mnoha obyvatel České republiky, kteří nechtějí celý život jen vytvářet hodnoty pro třetí osobu. Bohužel se však v našich tuzemských vodách tohoto snu dosahuje poměrně těžko. Mohou za to zejména přísné podmínky, které kreativním lidem příliš nepřejí, ale také nedostatečně velký trh, což není s ohledem na velikost našeho státu nic překvapivého.

Pokud tedy chcete vydělávat dost peněz na to, aby vaše podnikání mělo skutečně smysl, tudy cesta opravdu nevede. Naštěstí však dnes existují způsoby, jak se prosadit v zahraničí, kde jsou podmínky mnohdy opravdu lukrativní.

Proč se pustit do budování offshore společnosti?

  • daňová optimalizace
  • anonymita vlastnictví
  • ochrana majetku
  • mezinárodní image

Povinné odvody státu na daních dokáží každou společnost skutečně zásadním způsobem zatížit. Může za to zejména jejich výše, která se ve vyspělých státech (jako je ten náš), pohybuje v opravdu značných číslech. Co byste říkali například společnosti vedené na Seychelách, kterým se jinak také trefně přezdívá daňový ráj? Snížíte tím daňovou povinnost na 0 % a vše navíc proběhne zcela legálně. O takové společnosti sní v dnešní době mnoho lidí, tak proč neproměnit pouhé plány ve skutečnost?

Anonymita vlastnictví je také jedním z aspektů, který jasně hovoří pro tento způsob vytvoření společnosti. Každý z nás by měl mít právo na soukromí, takže je třeba se tohoto práva chopit, pokud se nabízí. Stejně tak je důležitá také ochrana majetku, která je s anonymitou vlastnictví úzce spojená. Offshore zkrátka do byznysu přináší pouze samá pozitiva, která naplno pocítíte právě ve chvíli, kdy se tímto směrem rozhodnete vydat. A bezesporu uděláte dobře.

Myslete v širším měřítku

Většina společností v našich českých vodách nikdy nepřekročí hranice republiky. Společnost offshore je naopak pro mezinárodní obchody jako stvořená. Za pomoci zvučného názvu se o vás dozvědí lidé po celém světě. A právě široký záběr je to, co dokáže každé podnikání pozvednout do nezměrných výšin. Pořád ještě máte nad čím přemýšlet?