Objevte možnosti 3D tisku

3D tisk se stal v posledních desetiletích spolehlivou výrobní technikou používanou ve všech odvětvích. Doopravdy však víte, co je to 3D tisk a jak funguje? 3D tisk je výrobní technika, která se dnes stále více používá k vytváření mnoha produktů, součástek, modelů, dílů a různých prototypů. Společnosti implementují 3D tisk v různých fázích svých výrobních procesů a s touto konkurenční výhodou přehodnocují svoji obchodní strategii.

Inženýři, designéři a dokonce i fandové vyvíjejí inovativní aplikace této špičkové technologie. 3D tisk je technika, která vytváří objekty vrstvu po vrstvě z 3D souboru. Tento proces vám doslova dává možnost transformovat digitální verzi objektu na fyzickou verzi.

S 3D tiskem můžete začít i vy sami

Myslíte si, že 3D tiskárny používají jen velké společnosti a laboratoře, kde jsou stroje za miliony korun? 3D tiskárny existují v mnoha provedeních, od amatérských až po profesionální a můžete si je snadno pořídit i vy. Ideální možností je obrátit se na specialisty, kteří takové tiskárny prodávají. Vlastní 3D tiskárnu pořídíte v internetovém obchodě https://eshop.sharplayers.cz, kde se vám nabízí SLA 3D tiskárny a FDM 3D tiskárny.

SLA tiskárna využívá působení laserových paprsků na foto senzitivní pryskyřici. Tyto 3D tiskárny jsou velmi přesné.

FDM 3D tiskárny využívají aditivní výrobu, nanášejí vrstvu po vrstvě, dokud není vytvořen finální výtisk. Tyto tiskárny tisknou z různých materiálů a filamentů, které si můžete vybírat přímo v eshopu. Pořídíte zde tedy nejen 3D tiskárny, ale také filamenty a pryskyřice pro tisk. Eshop disponuje také nabídkou náhradních dílů, širokým příslušenstvím, konstrukcemi a vybavením dílny. Vlastnit 3D tiskárnu je skvělé, můžete si tisknout mnoho 3D modelů, které si stáhnete na internetu nebo si můžete navrhnout vlastní modely, které si následně vytisknete. Navštivte eshop a objevte všechny možnosti, jaké se vám nabízejí.