Potřebuje vytvořit aplikaci pro váš e-shop?

Žijeme v době moderních technologií, ve které nás doslova ovládají počítače. Obecně se trh s elektronickým obchodem velmi rozšířil, a proto není tak snadné na něj proniknout. Pomoci by vám mohla nová aplikace na mobilní zařízení, díky čemuž by se nákupy ve vašem obchodě staly o dost pohodlnější. Tím si získáte velké množství zákazníků.

Proč si nechat vytvořit aplikaci?

Mobilní aplikace obecně jsou dnes velice populární, protože je můžete použít prakticky na všechny denní aktivity. Všechny významnější elektronické obchody už svoji aplikaci mají, neboť nakupování přes mobil je daleko pohodlnější, a hlavně rychlejší než u klasické webové stránky. Budete mít vlastní design, logo a zcela novou propagaci. Pomocí nového e-shopu totiž můžete oslovit stovky zákazníků, což se vám jistě bude hodit.

Kolik mě to bude stát?

Aplikace pro e-shop nejsou na pořízení zrovna levné. Většinou se jejich cena pohybuje okolo 120ti tisíc korun bez DPH, což je pro začínající obchod velký náklad. Naštěstí existují i poskytovatelé, kteří vám nabídnou vysoce kvalitní řešení za šestinu ceny, stačí navštívit Mobilnieshop.eu. Nabízí řešení vhodné i pro malé a rodinné firmy.

Jak bude probíhat nasazení?

Nasazení e-shop aplikace se vůbec nemusíte bát, neboť je zcela oddělena od vašeho stávajícího řešení. Neohrožuje tedy váš provoz, tudíž v případě potíží nenaštvete vaše současné zákazníky. Další výhodou je rychlé nasazení, protože vaše mobilní aplikace může být v provozu již během několika týdnů. Platforma e-shopu je navíc velice jednoduchá a pro zákazníka intuitivní. Díky těmto vlastnostem si vaši aplikaci rychle zamiluje mnoho klientů.

Vytvoření mobilní aplikace pro vás e-shop se nemusíte vůbec bát. Profesionální programátoři vám udělají aplikaci přesně podle vašich představ.