PPC reklama profesionálně

Co se vám vybaví, když se řekne online propagace? Pokud provozujete internetové stránky, pravděpodobně jste už zjišťovali, jaké možnosti se vám nabízejí. Většina lidí chce dosáhnout v co nejkratší době měřitelných výsledků, aby se zvýšily prodeje. Pokud je i vaším cílem zvednout prodeje v krátké době, jedním z nejlepších nástrojů je PPC reklama.

PPC reklama pod lupou

Co to vlastně PPC reklama je? Jde o druh cílené propagace, která má různé podoby, nejčastěji jde o obrazovou reklamu, textovou reklamu, videoreklamu nebo prodejní reklamu se zobrazením produktů. U tohoto druhu reklamy neplatíte za zobrazení, ale jen za ty uživatele, kteří se přes vaší reklamu dostanou na váš web. Nejvíce známá je google ppc reklama, ale nejde o jedinou platformu, která by byla v Čechách populární, často se využívá také Sklik nebo Facebook.

PPC reklama je vhodná i pro nové weby. Můžete tedy začít s novým webem a během krátké doby mu zajistit díky PPC reklamě vysokou návštěvnost. Řada lidí začíná s PPC reklamou svépomocí a zkouší, jaký pro ně může mít efekt. Často jsou však zklamaní. PPC reklamu se nevyplatí provozovat svépomocí a to obzvláště ne tehdy, pokud nemáte dostatek zkušeností, vyplatí se naplno věnovat svému byznysu a PPC reklamu přenechat zkušené marketingové agentuře, skvělou volbou je agentura na Seoconsult.cz.

Agentura se s vámi domluví na rozpočtu i na všem potřebném. Udělá analýzu klíčových slov, aby zvolila správnou sadu slov pro reklamu, PPC kampaň profesionálně nastaví a spustí. Po celou dobu bude kampaň spravovat tak, aby vám přinášela co nejlepší výsledky. Budete mít přístup k reklamnímu účtu i k analytickým nástrojům, abyste mohli sledovat efekt reklamy. Pokud jste doposud nevěděli, jak na PPC reklamu, tak nejlépe ve spolupráci s agenturou, která se postará, aby vašemu webu zajistila maximální návštěvnost.