Praha je ideální místo pro sídlo firmy, jak ho získat?

Založení vlastní firmy je jedním z nejvýznamnějších životních kroků každého podnikatele. Jde o moment, kdy posunete podnikání na novou úroveň a dáte byznysu jméno, které budete dále rozvíjet. Mít vlastní společnost je krásný pocit, ale předchází mu něco nepříjemného a sice založení firmy. Mnoho podnikatelů již dlouho plánuje založení firmy, ale má obavy z celého toho byrokratického procesu a také z toho, že nemají vhodné sídlo pro firmu.

Sídlo v Praze

Proč je vlastně sídlo v Praze tak žádané? Je to zejména z důvodu prestiže a minimální šance, že vám přijde kontrola z úřadů. Praha hostí největší a nejvýznamnější firmy a sídlo je zde vhodné zejména pro ty, kdo neposkytují služby jen lokálně a chtějí působit důvěryhodně. Pokud si i vy myslíte, že je vhodná pro sídlo firmy Praha, pak zde můžete sídlo snadno získat. Stačí si objednat službu virtuálního sídla na jedné z prestižních pražských adres na sidlofirmypraha5.cz a získáte sídlo pro svůj byznys. Služba není drahá, jak by se mohlo zdát, ale naopak stojí jen od 89kč/měsíc. Za tento pakatel můžete disponovat sídlem na prestižní pražské adrese a mít tak konečně sídlo pro založení firmy. Sídlo není jediné, co získáte, získáte i popsanou poštovní schránku, do které vám bude chodit korespondence. Nemusíte ji fyzicky navštěvovat, budete o ní informovaní, můžete si ji nechat naskenovat a přeposílat na adresu, kterou si vyberete, třeba přímo domů.

Teď už jen založit firmu

Když máte vyřízené sídlo, je na čase založit společnost. Máte zde dvě možnosti, založit si ho svépomocí nebo se obrátit na odborníky, kteří vám firmu založí. Vzhledem k velmi nízké ceně této služby by byl nesmysl ji nevyužít, obzvláště pokud nemáte se zakládáním firem žádné zkušenosti. Celý proces netrvá dlouho a během krátké doby získáte společnost s ručením omezeným a to na sídle v Praze, které jste si vyřídili. Objednat si založení firmy i se sídlem firmy je velmi výhodné a ušetří vám to čas, starosti a ve finále i peníze.