Recenze Huawei Watch GT 2

Původní Huawei Watch GT vynikly z velké části díky atraktivnímu designu a baterii s dlouhou výdrží a nyní se značka vrací s Huawei Watch GT 2, nositelným zařízením, které naštěstí tyto funkce neopouští.

K recenzi jsme dostali 46mm edici Sport v černé barvě a je těžké vizuálně odlišit tuto a původní Watch GT. Jakmile to však zprovozníte, je zde spousta věcí, díky kterým vyniká.

Design a displej

• 1,2palcová nebo 1,39palcová obrazovka AMOLED

• Atraktivní design

Huawei Watch GT 2 jsou lehké a při tloušťce 10,7 mm nepůsobí na zápěstí robustní. 46mm hodinky mají 1,39palcovou AMOLED obrazovku s rozlišením 454 x 454 pixelů a jasem 1 000 nitů, díky čemuž jsou slušně jasné a ostré.

Hodinky mají také hodnocení 5 ATM, což znamená, že vydrží pod vodou v hloubce 50 metrů až 30 minut.

Na pravé straně hodinek jsou dvě tlačítka. Jedním je výběr vestavěných aplikací, zatímco druhý je pro sledování zdraví a spouštění cvičení. Přejetím prstem dolů z domovské obrazovky zobrazíte rychlá nastavení, jako je nerušit, najít můj telefon a budíky, zatímco přejetím nahoru zobrazíte nedávná oznámení.

Na pravé hraně je mono reproduktor.V hlučném prostředí lze zvuk při telefonování a poslechu hudby velmi hlasitě otočit pro usnadnění poslechu.

Na levé hraně je také mikrofon, který dobře funguje i v přeplněných prostorách.

A konečně, Huawei Watch GT 2 mají mnoho senzorů pro detekci a sledování, jako jsou gyroskopy, akcelerometry, optický srdeční tep, okolní světlo a tlak vzduchu – to jsou obvykle velmi standardní věci pro chytré hodinky.

Hardware a software

• 4 GB úložiště,

• Obsahuje GPS

Watch GT 2 pohání domácí čipset Kirin A1 od Huawei, který obsahuje inteligentní technologii pro úsporu energie. Má 2 GB RAM a 4 GB úložiště, z čehož 2,2 GB je využitelný prostor – dost na to, aby pojal asi 500 skladeb.

Pokud jde o možnosti připojení, Huawei Watch GT 2 nabízí Bluetooth 5.1 a také vestavěnou GPS (spolu s Glonass a Galileo pro přesnější, rychlejší a přesnější určení polohy).

I když můžete sdílet data s Google Fit a MyFitnessPal přímo z hodinek, Watch GT 2 jsou nejlepší při používání aplikace Huawei Health.

Tato aplikace je uspořádána na čtyřech kartách – domovská obrazovka zobrazuje denní hodnoty zdravotního stavu, druhá karta zobrazuje různé režimy cvičení, třetí karta je pro připojení dalších zařízení podporovaných Huawei a čtvrtá karta je pro nastavení, osobní úspěchy, váš profil. a týdenní a měsíční zprávy o zdraví a kondici.

Je to docela jednoduché použití, s možností proniknout dolů a podívat se na věci do větší hloubky, pokud si to přejete.

Huawei Watch GT 2 podporují smartphony se systémem Android 4.4 nebo vyšším a iOS 9.0 nebo vyšším, takže je pravděpodobné, že budou fungovat s vaším telefonem – používali jsme je výhradně s Huawei Nova 5T.