Roční hlášení za odpady – kdo vám s nimi pomůže?

Blíží se opět doba, kdy budete ve firmě nebo firmách řešit roční hlášení za odpady. Musíte si vyčíslit, kolik kilogramů nebezpečného odpadu, jste během roku vyprodukovali a zda je potřeba podávat roční hlášení nebo ne. Je to na vás moc papírování a zařizování, na které nemáte čas? Můžete to vše přenechat někomu jinému, kdo vám se vším pomůže. Vyberte si firmu, která je profesionálem ve svém oboru a podá pomocnou ruku. Vy se tak můžete věnovat něčemu jinému, možná důležitějšímu. A o vše okolo odpadů bude postaráno.

Pomoc s odpady

Pokud se u vás ve firmě nakládá s odpady, pak musíte hlídat limity. Do minulého roku byl limit do 100 kg nebezpečného odpadu. Jakmile jste limit překročili, bylo povinné začít řešit roční hlášení za odpady. V letošním roce se limity mění a to poměrně výrazně. Za rok 2021 je limit 600 kg nebezpečného odpadu. Jakmile tento limit překročíte, bude potřeba řešit roční hlášení za odpady. A práce ecoservis.eu vás zbaví starostí. Poskytují komplexní služby, které ocení všichni. Pomohou vám a poradí, případně za vás rovnou vše vyřeší a nemusíte hlídat termíny a ani se starat o nic dalšího.

Pomoc s termíny

V letošním roce se mění také termín odevzdání hlášení o odpadech. Je potřeba jej podat do 28. února každého roku, v letošním roce je to tedy 28. února 2022. Ecoservis umí pomoci i s tímto, pohlídá za vás termín odevzdání a vaše roční hlášení za odpady 2021 nebude ničím ohroženo. Nemusíte se tak o nic starat, vše za vás obstarají profesionálové ve svém oboru. Jednoduše, bez nutnosti cokoliv řešit. Dodáte podklady a o nic víc se nestaráte.