Samolepky, bloky a brožury

Bez samolepek či etiket se dnes neobejde téměř žádné zboží, zejména potravinářského. Proto je výroba samolepek velice důležitá. Samolepky plní také reklamní účely, takže se s nimi setkáváme téměř na každém kroku. Výrobou samolepek, ale i vizitek, brožur, katalogů, bloků, letáků, kalendářů a dalších většinou reklamních předmětů se zabývá Abc tiskárna v obci Chotoviny u Tábora.

Služby Abc tiskárny

Tiskárna nabízí zákazníkům komplexní polygrafické služby, jejichž základem je používání kvalitního a přitom levného ofsetového tisku. Používán je ofsetový, digitální a velkoformátový tisk, který si zákazníci mohou objednat online na adrese firemního e-shopu. Kalkulace tisku je pro zákazníky rovněž online.

Výroba samolepek

Abc tiskárna tiskne samolepky různých velikostí, tvarů a vzhledů. Na jejich výrobu používá výhradně kvalitní bílé nebo průsvitné fólie či samolepící papír. Výhodou samolepek je, že je možné je lepit na jakýkoliv podklad. K tisku samolepek se používají plnobarevné hard-solventní inkousty na bázi ředidla. Tiskárna nabízí samolepky papírové a PVC fóliové – polymerické či monomerické. Papírové jsou vhodné do vnitřního prostředí, například na katalogy, ceníky apd., zatímco fóliové jsou určeny na auta, výlohy, stroje apd., jelikož jsou omyvatelné a odolné vůči vlhkosti.

Bloky

Poznámkové bloky jsou nezbytnou pomůckou novinářů, ale i školáků. Používají se také ve firmách, kde jsou nedílnou součástí firemní identity. Všechny uvedené případy vyžadují nejvyšší kvalitu, kterou Abc tiskárna zaručuje. Zákazníci si mohou vybrat tisk bloků lepených, spirálových nebo s obalem. Bloky se tisknou na moderních ofsetových technologiích.

Brožury

Stejně jako samolepky, etikety, letáky, plakáty, tak i brožury plní propagační a reklamní účel. Pro zákazníka je tisk brožur levnější, než tisk objemného katalogu. Brožury tisk má několik variant, z nichž nejvýhodnější je brožura se šitou vazbou V1, která se snadno otevírá a poté již spolehlivě drží na zvolené stránce.