Se sluchátky HUAWEI FreeBuds Pro je to jenom tvůj svět

Jakou představu máte o dokonalých sluchátkách? Měly by vám padnout jako ulité? Měly by být nenápadné a zároveň stylové? Měly by vás do vašeho světa hudby vtáhnout tak, že při jízdě v tramvaji nebudete vědět, kterou zastávku jste právě přejeli? Měly by být vyrobeny s ohledem na přírodu? Tak to jsou pro vás HUAWEI FreeBuds Pro jako dělaná.

Na výběr máte ze tří barev, stejně tak jako si můžete vybrat ze tří velikostí špuntů, které se v balení se sluchátky nacházejí. Sluchátka můžete mít v barvě Carbon Black, Ceramic White nebo Silver Frost. Vyberte si tu barvu, která nejlépe sedí vaší jedinečné osobnosti.

Před tím, než si řekneme něco o specifikaci tohoto zařízení, pojďme si říct jak jsou pohodlná, protože pohodlí je jedním z nejdůležitějších kritérií při výběru sluchátek. Díky svému designu vyvažují sluchátka tlak vzduchu v uchu a zajišťují jeho potřebnou cirkulaci, aby nedocházelo k přetlaku a pocitu zalehlých uší. Sluchátka jsou velmi lehká, váží pouze 6,1g, takže vaše uši nebudou zatěžovat ani když je budete nosit dlouhé hodiny. Vlastně je ve svých uších téměř neucítíte. Rozměry sluchátek jsou: výška 26mm, šířka 29,6mm a jejich tloušťka je 21,7mm.

Co se týká specifikace, sluchátka lze spárovat s Bluetooth 5.2. Podporováno je také pop-up párování, detekce nošení a i současné připojení Bluetooth s duálními zařízeními. To znamená, že můžete sluchátka spárovat se dvěma zařízeními a nepotřebujete žádný přepínač připojení. Tím pádem budete moct dělat svoji práci se zapnutými písničkami a zároveň budete připraveni zvednout pracovní nebo jiný důležitý hovor. Myslete však na to, že HUAWEI FreeBuds Pro mohou být připojeny pouze k zařízením se systémem EMUI 10.1 nebo vyšším. Co se týká senzorů, Bone senzor je u HUAWEI FreeBuds Pro také podporován. Kapacita baterie je v každém sluchátku 55 mAh, takže máte jistotu dlouhé výdrže baterie. Při vypnutém potlačení hluku si například můžete užít až osmihodinový poslech na jedno nabití, a až třicet šest hodin poslechu při dobíjení z pouzdra. V případě, že byste měli potlačení šumu zapnuté, mohli byste na jedno nabití poslouchat až pět hodin, a až dvacet dva hodin ve spojení s nabíjecím pouzdrem. Co se týká reproduktoru, v HUAWEI FreeBuds Pro se nachází reproduktor typu 11mm dynamic. Sluchátka mají také funkci chytrého dynamického ANC, což znamená, že dokáží rozpoznat okolní zvuky a samy se přepnout na odpovídající režim potlačení šumu, díky tomu je poslech komfortnější. Výhodou je také hlasový režim, kdy není třeba sluchátka sundávat, ale stačí delší stisknutí a rázem můžete přepnout do Awareness módu, díky tomu pak budete opět propojeni se svým okolím. Jedinečný režim hlasu, který tato sluchátka mají, redukuje okolní zvuky, ale zároveň propouští lidské hlasy, tudíž vám neunikne oznámení na letišti nebo třeba pozdrav kamarádky, která kolem vás právě prochází.

A co se týká ekologičnosti, zařízení HUAWEI FreeBuds Pro získalo certifikaci třídy I pro průmyslovou globální certifikaci SGS a zaujímá tak vedoucí postavení mezi ekologickými standardy v oboru.

A sladká tečka nakonec pro vloggery, bezdrátová sluchátka HUAWEI FreeBuds Pro můžeš používat i při natáčení svých vlogů. Vše, co uslyšíš v reálném světě, je autenticky reprodukováno, takže se při natáčení nemusíš trápit složitým používáním zvláštního mikrofonu.