Snadný online rezervační systém pro každý web

Potřebujete mít sekretářku na to, abyste řešili rezervace? Nebo snad řešíte rezervace na úkor svého volného či pracovního času? Je jedno, jestli zajišťujete poradenství, modelujete nehty nebo snad provozujete solárium. Mít online rezervační systém znamená ušetřit mnoho času a umožnit vašim klientům, aby se u vás snadno objednali online. Už nemusíte být neustále k dispozici na telefonu, přímo na svém webu můžete mít tlačítko, které klienty odkáže na online diář, kde budou zobrazené všechny vaše volné termíny. Nemusíte tedy listovat diářem a hledat volné místo, stačí si online vymezit pracovní dobu, pauzy na oběd nebo třeba i dovolené. Vaši klienti se následně už objednají sami a vy tak získáte mnoho času navíc, který jste dříve neměli.

Jak online rezervační systém získat?

Získat online rezervační systém zvládne každý, stačí se obrátit na https://www.sdiary.cz. Jde o jednoduchý a přesto propracovaný rezervační systém, který dokonale nahradí váš diář. Možná, že nenabízíte jen jednu službu, u které je potřeba rezervace, můžete mít rezervační systém u každé služby, kterou provozujete. Klient jen navštíví rezervační systém a vybere si vhodný termín, následně mu přijde potvrzení o objednání formou emailu nebo SMS.

Vše si můžete do detailu nastavit, od vašeho rozvrhu až po to, jestli se může objednat jakýkoliv návštěvník vašeho webu nebo jen ti, které sami pozvete. V systému můžete založit neomezené množství účtů, u každého vlastní rozvrh s přestávkami, pracovní dobou aj. Stačí si na webu vytvořit účet. Službu nemusíte platit, můžete si ji vyzkoušet na 30 dní zdarma a pokud budete spokojení, můžete si jí předplatit. Na webu se vám vygeneruje tlačítko ve formě HTML kódu, který jen vložíte na své webové stránky. S tímto krokem vám může zdarma pomoci i technická podpora webu. Vše je snadné a přehledné. Nejcennějším artiklem je čas a online rezervační systém vám ho zajisté ušetří.