Upřednostnění ceny nemusí být na úkor kvality. Platí to třeba pro tonery

Často se hovoří o tom, že koupit si levný produkt vás nakonec může vyjít docela draho. V prostředí výpočetní techniky to platí poměrně běžně. Na druhou stranu to však rozhodně neplatí v oblasti spotřebního materiálu. V tomto případě máme na mysli zejména spotřební materiál do tiskáren, tedy konkrétně náplně, na kterých výrobci poměrně značně vydělávají. Zatímco samotné tiskárny jsou vcelku levná zařízení, tak u náplní tomu tak rozhodně není.

Ušetřete díky levným náhradám originálů

Přestože samotné laserové tiskárny jsou značně levnější na provoz než jejich inkoustové sestřičky, tak také v těchto případech můžete ušetřit. Rozhodně přitom nebudete tratit na kvalitě tisku. Pokud si totiž vyberete certifikované levné tonery, máte zajištěnu právě vysokou kvalitu tisku. Nejedná se tedy o nějaké levné čínské napodobeniny s pochybnou kvalitou, ale o certifikované a testované kvalitní produkty. Takové tonery pak splní veškeré mezinárodní standardy, stejně jako je to v případě originálního toneru. Při použití takového toneru se dále můžete spolehnout na:

  • Kompatibilitu s vaší tiskárnou
  • Plnou záruku 24 měsíců

Toto vše samozřejmě značí, že se jedná o kvalitní produkt, na který se můžete spolehnout. Dobrým příkladem takového produktu je třeba toner Q2612A, který vám nabídne kapacitu kazety 2000 stran při 5% pokrytí stránky. Cena takového toneru je oproti originálu přitom naprosto zlomková.

 

Nakupujte u ověřených prodejců

Abyste si zakoupili skutečně kvalitní alternativní toner, je potřeba se soustředit na distribuční síť ověřených českých prodejců. Ti vám právě jsou schopni garantovat maximální kvalitu nabízených produktů, kompatibilitu s vaším zařízením a poskytnou vám také zmíněnou plnou záruku na výrobek. Při takovém nákupu se pak zcela bezpečně vyhnete levným čínským napodobeninám, které jsou často k nalezení na různých zahraničních e-shopech.