Jak vytvořit SEO strategii pro letošní rok

Pokud tento rok teprve začínáte vytvářet svou SEO strategii, musíte zvážit mnoho aspektů podnikání. Protože SEO závisí na aktuálním trhu, se kterým se zabýváte, musíte se vždy podívat na svůj prohlížeč HONOR Magic4 Pro a zkontrolovat odezvu vyhledávačů, pokud jde o plány, které jste již implementovali. Většinou se hledá, co funguje a co ne. Na jaké věci byste se letos měli zaměřit při tvorbě SEO strategie?

Základní kroky při budování vítězné SEO strategie

Zhodnoťte své aktuální SEO

Prvním krokem, který musíte se svým webem udělat, je zhodnotit vaše aktuální SEO. Jak jste na tom z hlediska vyhledávače, který vaši zákazníci používají? Používají k dosažení vaší firmy konkrétní platformu? Zajímají vaši spotřebitelé více sociální média a vidí vás lidé více při vyhledávání na těchto platformách, nikoli ve vyhledávačích? Pokud ano, objevuje se vaše firma na seznamu navrhovaných stránek, když zákazníci hledají produkty související s vaší firmou? Můžete to udělat provedením SEO auditu. existují konkrétní kroky, jak to udělat, ale můžete také získat nástroj, který to udělá za vás. Pokud chcete nástroj používat, musíte poskytovatelům nástrojů platit měsíční poplatek. Některé z položek hodnocení zahrnují název vaší domény, vaši historii, kvalitu obsahu, věk, organizaci obsahu, aktualizace webu a příchozí a odchozí odkazy.

Proveďte výzkum klíčových slov

Musíte udělat průzkum klíčových slov o tom, co vaše webové stránky potřebují, aby se vaše stránky objevily ve vyhledávačích. Pokud například chcete, aby se objevil konkrétní telefon, řekněme HONOR Magic4 Pro, musíte tato klíčová slova v článku použít, abyste se ujistili, že váš web bude zahrnut do seznamu stránek navrhovaných uživateli. Musíte vytvořit rovnováhu mezi hustotou klíčových slov a kvalitou obsahu. Nemůžete cpát svůj článek s klíčovými slovy, aniž by měl dostatečný význam vůbec. Toto může mít dva důsledky. Za prvé, čtenáři nebudou rádi číst váš obsah. Za druhé, můžete být penalizováni vyhledávačem za přeplnění vašeho článku klíčovými slovy.

Poznejte své nejdůležitější stránky

I když chcete, aby každá stránka vašeho webu vydělala a vynikla, většinou máte konkrétní stránky, které opravdu vynikají. Toto jsou stránky, které se uživateli snadno zobrazí na první stránce navrhovaných webových stránek. Do těchto stránek musíte investovat, protože právě ony přinášejí vašemu podnikání návštěvnost a příjmy. U komerčních obchodů to mohou být specifické kategorie, které hodně prodávají. U nekomerčních obchodů, jako jsou přidružené weby, se jedná o stránky, které spotřebitelé většinou navštěvují předtím, než přejdou na odkaz, který jim navrhnete, aby si koupili produkt nebo získali službu.

Analyzujte chování uživatelů

Je důležité analyzovat chování uživatele, když navštíví váš web. Pomocí nástrojů, jako je Google Analytics, můžete sledovat, jak dlouho lidé zůstávají na určité stránce a které stránky nejčastěji navštěvují. Můžete také zkontrolovat, na jaké odkazy kliknou, abyste mohli formulovat vítěznou SEO strategii. Můžete vidět, které stránky vyžadují více pozornosti nebo zda nějaké stránky byste měli ze svého webu odstranit, protože vám nepřinášejí žádnou výhodu.

Závěr

Vaše SEO strategie bude určovat především úspěch vašeho podnikání. Online trh je tak nestálé místo, kde byste měli být, a měli byste být neustále v pohybu, abyste se přizpůsobili rostoucí databázi a pohotové AI, která jde ruku v ruce s SEO špičkových prohlížečů, se kterými máte co do činění. Maximalizujte svůj HONOR Magic4 Pro a vždy kontrolujte změny algoritmu. Podívejte se na online blogy a fóra. Zůstaňte informováni o aktualizacích aplikace, abyste viděli, jak můžete přizpůsobit svou strategii SEO těmto změnám, abyste i nadále udrželi své podnikání v zisku až do konce roku.