Zajímá vás digitalizace firem? Obraťte se na společnost Trigama

Aby šla vaše společnost s dobou, je potřeba jít bezesporu k digitalizaci. Jen tak zůstanete konkurenceschopní. Ať už potřebujete digitalizovat interní procesy, zlepšit IT infrastrukturu a zefektivnit online komunikaci, s důvěrou se můžete obrátit na zkušenou společnost Trigama. Ta je, co se týče digitalizace firem, skutečným odborníkem.

Trigama pro všechny typy společností

Klasičtí „ajťáci“ nemusí digitalizaci firem zcela rozumět. Proto také zde tradiční IT pracovníky nenajdete. Naopak pracuje zde široký tým odborníků s mezioborovým přesahem. Na vaše potřeby a příp. problémy se podívají širokospektrálně a v souvislostech. Také umí zanalyzovat vaši potíž a najít vhodné technické řešení.

Tým IT a BU odborníků pomohou analyzovat stav vašeho podnikání z hlediska firemních procesů a jejich správy prostřednictvím IT služeb. Vhodné CRM, ERP nebo jiné nástroje bývá někdy těžké. Ale když se na to podívá někdo z venku, je řešení nasnadě, zvláště když se obrátíte na kvalitní profesionály, kteří své práci rozumí. Konkrétní „věc“ se změní, něco se zjednoduší, něco zcela zruší a ucelené ideální řešení přinese kýžený výsledek.

Máte výbornou IT podporu?

V každé firmě je potřeba kvalitní IT podpora. Pokud hledáte někoho, kdo by se postaral kompletně o všechny uživatele, nebo chcete pomoct s posunutím úrovně vaší současné podpory dál, Trigama vám pomůže. Přetvoření IT podpory z reaktivního módu na proaktivní je častým požadavkem zákazníků. Tady vás seznámí s moderním způsobem podpory koncových uživatelů a zlepší vaši IT infrastrukturu.

Na své si přijdou i ti, kteří nemají aktuálně dostatečný stav IT. Chybí vám někdo, kdo by na IT infrastrukturu pravidelně dohlédl? Pak se vám bude hodit zdejší služba „Správa infrastruktury“.  Tady zkušenosti ze správy velkých firem nechybí, takže zkušení IT odborníci rádi a ochotně pomohou i vám, ať už jste jakkoli velká firma.

Spolehnout se můžete i na IT bezpečnost. Poptávaná je i správa koncových zařízení pomocí nástrojů Microsoft Endpoint Configuration Manager a Microsoft Intune.

Podívejte se na kompletní nabídku služeb Trigama.eu. Jistě si vyberete a konečně budete spokojeni nejen s výrobou vaší firmy, ale také s její IT úrovní.