Přednosti autoservisu Hlučín

Automobil již několik let není luxusem, který si může dopřát jen málokdo, ale předmětem denní spotřeby. Lidé jej používají na cesty do zaměstnání, k rozvozu svých dětí do škol či na zájmové kroužky, na nákupy, za zábavou i na výlety. Proto bývá případná závada vedoucí k odstavení vozidla pro mnoho rodin velkou pohromou. S přibývajícím počtem automobilů rostou i čekací doby v autoservisech. Světlou výjimkou je autoservis Hlučín, kde vám drobné závady provedou na počkání.

O jaké služby se jedná?

Především tento autoservis provádí drobné opravy a některé běžné úkony na počkání. Běžnými úkony se rozumí například seřizování geometrie náprav, čištění a plnění klimatizační soustavy, výměna provozních náplní (motorový a převodový olej, brzdová kapalina) a jiné méně rozsáhlé úkony. Vyskytne-li se na vašem vozidle větší závada, musíte se předem objednat, a to buď při osobní návštěvě, nebo prostřednictvím telefonu. Po přistavení vozu v určeném termínu provedou automechanici nejprve důkladnou prohlídku a po stanovení diagnózy vám předloží cenovou kalkulaci oprav.

Nadstandardní služba

V poslední době je stále populárnější službou autoservisu Hlučín příprava vozidel na povinnou kontrolu v STK. Pro majitele automobilu to znamená jistotu, že jejich vozidlo projde kontrolou v STK bez problémů. Vyhne se tak stresu a obav, jelikož jeho auto připraví na kontrolu zkušení automechanici, kteří se navíc zaměřují na nejčastější závady odhalované ve stanicích technické kontroly.

Co dále autoservis Hlučín nabízí?

Stále častěji se zde opravují rozbitá čelní skla, což je důsledek rostoucího počtu automobilů. Autoservis provádí výměnu skla na počkání, nebo jej pokud je to možné opraví. Další vyhledávanou službou je montáž tažného zařízení značky Bosal a montáž zabezpečovacího systému, konkrétně zámku na řadící páku značky Misterlock. Autoservis nabízí také instalaci vyhledávacího systému Sherlock pro případ odcizení vozidla. Součástí autoservisu Hlučín je také pneuservis, který provádí výměny a opravy pneumatik, ale také nabízí jejich prodej.