Efektivní propagace maturitního plesu: Na co nezapomenout?

Maturitní ples je jedinečnou událostí v životě každého středoškoláka. Ověří nejen realizační schopnosti, ale i schopnosti propagační či kolektivní. Aby na váš ples přišlo co nejvíce osob, potřebujete kvalitní propagační nástroje, které dají světu o plesu vědět a na první pohled zaujmou.

Propagace plesu

Propagace maturitního plesu je pro vás důležitá nejen proto, že dá na vědomí všem vašim kamarádům, známým, ale i ostatním lidem o tom, jaká událost se bude dít, ale pomůže vám v navrácení financí, které jste do plesu investovali. Čím více lidí se o plesu dozví a zaujme jej, tím více lidí si koupí lístek.

Plakáty a letáky

Začnete tím, že si necháte vytvořit plakát vašeho maturitního plesu. Plakáty můžete rozmístit do dalších škol či po vašem městě. Právě plakáty totiž přilákají nejvíce osob. Plakáty levně jsou pro vás dobrou variantou, jak ušetřit, ale zároveň získat kvalitně vytisknuté plakáty. Plakáty by se měly stát základem vaší offline propagace. Vsadit můžete také na letáčky, které můžete rozdávat spolužákům, učitelům, ale i vašim kamarádům. Díky nim se o plesu dozví zase více osob a mohou si leták nechat i na památku.

Online reklama

V dnešní době je velmi moderní také online reklama na webu a sociálních sítích. Nezapomeňte vytvořit online událost a pozvat všechny vaše známé.

Přímo na plese

V sále, ve kterém se ples bude konat či v předsálí, můžete umístit kromě výzdoby vytvořené plakáty či vsadit na tvz. roll up, který pořídíte za příznivou cenu. Roll up snadno umístíte do prostoru a můžete na něj nechat vytisknout informace o průběhu plesu či maturantech. Jedná se o velmi efektivní informační banner, který vypadá dobře a reprezentativně.

Dárky

Nevíte, čím obdarovat vaše učitele či jakou originální věc dát do tomboly? Skvělým dárkem na památku je láhev vína s etiketou, na které bude fotka vaší třídy či logo maturitního plesu. Tisk etiket není nijak nákladný a vytvoříte tak jedinečný dárek, který můžete dát učitelům či umístit do tomboly.