Co všechno umí sportovní hodinky?

Kvalitní hodinky patří od pradávna k vizáži každého dobře vypadajícího muže. Od doby cibulí na řetízku jsme se ovšem posunuli do doby, kdy jsou hodinky něco více než jen tikajícím ciferníkem na ruce. Zejména sportovní hodinky mají dnes celou řadu funkcí, nad jejichž propracovaností zůstává rozum stát. Například pomocí nich můžete přijmout telefonní hovor nebo brouzdat po internetu.

Dáváte přednost klasice?

Mezi pánské hodinky se pochopitelně řadí nejenom sportovní kousky s mnoha užitečnými funkcemi, ale i klasické kusy s nádhernými velkými ciferníky. Ty se budou vyjímat na rukou každého muže, protože vypadají opravdu exkluzivně. Mnoho z módních hodinek je vyrobeno opravdu renomovanými značkami, takže je klidně můžete sladit například s botami nebo stylovým sáčkem. I když na to nevypadají, jsou pánské hodinky docela odolné, protože jsou vyrobeny z kvalitní oceli.

Jaké další funkce mají sportovní hodinky?

Většina sportovních hodinek má klasický kulatý tvar s digitálním displejem. Jenom těžko bychom hledali sportovní hodinky s obyčejnými ručičkami určenými pro sport. Samozřejmě, že umožňují sledování aktuálního času, ale mimo to disponují ještě mnoha velice zajímavými funkcemi. Například barometr nebo kalendář bychom u hodinek rozhodně nečekali. Moderní sportovní hodinky ale můžete použít i jako časovač, stopky nebo dokonce teploměr či výškoměr.

Kterou značku si vybrat?

Na trhu se samozřejmě nachází nepřeberné množství sportovních hodinek, mezi nimiž by mohlo být vybírání docela složité. Jedněmi z nejlepších jsou Casio G-Shock, které jsou ideálním doplňkem pro každého muže. Uvnitř velice odolného pouzdra se nachází kvalitní bateriový strojek, jenž je spolehlivě ochráněn sklíčkem. Samozřejmostí je vodotěsnost stupně 20 ATM a mnoho doplňkových funkcí včetně alarmu, osvětlení, zobrazení světového času nebo klasických stopek.

Hodinky jsou nadčasovým doplňkem každého stylově vypadajícího muže. Jestliže jste si žádné hezké ještě nepořídili, měli byste tak urychleně učinit. Využijete je totiž nejenom při sportu.