Nakupujte chytře – nechejte si vrátit peníze zpátky!

Nákupy nemusí být jen nuda! Občas procházíte obchody s nábytkem nebo prodejnu obuvi či kabelek a říkáte si, kdyby byl neomezený účet, koupím si tohle, tamto, spoustu těchto dekorací, pořádnou postel, několik párů bot. Vůbec přitom nebudete koukat na ceny, přeci jen, je to neomezený účet. Bohužel, neomezený účet má jen malá hrstka lidí. Ten zbytek přemýšlí nad financemi a tím, co kolik stojí. Možná přinášíme jednoduché řešení, které vám alespoň trošku usnadní nakupování.

Peníze za nákupy zpět

Když vsadíte na Tipli, pak věřte, že můžete ušetřit! Jde o cashback portál, který vám vrací peníze zpátky za každý nákup. Nemusíte čekat na nejrůznější slevy, na produkty, které potřebujete, můžete nakupovat ihned. Na slevovém portále Tipli.cz najdete spoustu obchodů, takže pořídíte spoustu věcí, od oblečení, obuvi, přes lékárny, booking ubytování, nábytku až po elektro, krásu, zdraví, parfémy a kosmetiku. Nakoupíte zde opravdu všechno, co si jen přejete! A ještě získáte slevové kódy, které následně použijete!

Potřebujete něco okolo nábytku, popřípadě nějakou tu dekoraci? Na Tipli najdete velkou škálu jednotlivých internetových obchodů, kde tak můžete vybírat přesně to, co potřebujete. Například Sconto vám nabízí širokou nabídku a sortiment, který jednoduše objednáte a dopraví vám jej domů. Nákupy přes Tipli mají jednu obrovskou výhodu. Určité procento z ceny se vám vrátí zpátky.

Funguje to jednoduše, zaregistrujte se na stránkách a pak už jen přes ně začněte nakupovat, kde potřebujete. Nábytek, eObuv, oblečení, zkrátka cokoliv, co vás napadne. Zaplatíte tak, jak jste zvyklí, a zboží vám přijde. Následně se vám dané procento vrátí zpátky na Tipli účet. Vy si můžete o vyplacení zažádat už při jakékoliv částce. Ušetříte, získáte přesně takové zboží, které chcete a potřebujete. A když si slevu nastřádáte, můžete si za ušetřené peníze koupit něco navíc!