Popularita WordPressu prudce roste, zvolte ho i pro váš web

O WordPressu slyšel snad už každý, kdo se alespoň okrajově zajímá o problematiku webových stránek. Na svém počátku to byl zejména redakční systém vhodný pro provozování blogů. Dnes jde o CMS, které pohání všechny druhy webů a používají ho i největší firmy na světě. Jeho popularita velmi prudce roste. Zatímco v roce 2020 běželo na WordPressu 34% všech světových webů, v roce 2022 je to 43.3%. Toto číslo i do budoucna pravděpodobně velmi poroste.

Jak si vytvořit web na WordPressu?

WordPress je navržený tak, aby se snadno spravoval a bylo možné s ním pracovat bez jakýchkoliv zvláštních znalostí. Ačkoliv zvládne jednoduchý web vytvořit i amatér, pokud chcete mít web, který bude mít profesionální podobu i funkce, vyplatí se na tuto práci zvolit profesionály, kteří mají potřebné zkušenosti. V tuzemsku patří mezi nejlepší specialisty na WordPress firma na WPDistro.cz.

Vytváří profesionální WordPress weby na míru. Pokud potřebujete webové stránky, stačí se na specialisty obrátit formou nezávazné poptávky. Spolupráce je velmi individuální a úzká, na základě vašich požadavků vznikne krok po kroku web, který bude vyhovovat vašim požadavků a stane se magnetem na nové zákazníky. Firma vám zpracuje osobní web, firemní prezentaci, katalogový systém, online magazín, ale také eshop. E-shop na míru vám umožní snadno prodávat a také eshop snadno ovládat, protože bude na redakčním systému, se kterým se snadno pracuje. Bude plně responzivní, bude obsahovat všechny potřebné funkce a také bude správně nastavený z hlediska SEO. Řešení na WordPressu se hodí jak pro malé eshopy s desítkami produktů, tak i pro velké eshopy s desítkami nebo tisícovkami produktů. Skvělou inspirací jsou reference firmy, které najdete přímo na jejím webu WPDistro.cz. Zajistěte si atraktivní řešení, které vám umožní rozvoj vašeho byznysu.