Pronájem prázdninového domu v Itálii dá vaší dovolené zcela jiný rozměr

Zřejmě víte, že Itálie je nádhernou zemí, kterou každoročně navštíví tisíce Čechů. Naprosto jedinečné starobylé památky, místní kuchyně, krátká vzdálenost a především písečné pláže a azurové moře jsou hlavními lákadly nejen pro české turisty, ale pro mnoho dalších Evropanů. Během letní sezóny je Itálie plná turistů a hotely praskají ve švech. Ačkoli se většina provozovatelů hotelů snaží zajistit svým hostům naprostý komfort, některé věci v jejich silách prostě nejsou, tím nejpodstatnějším je soukromí.

Prázdninový dům v Itálii je zárukou klidu a soukromí

Pronájem domu v Itálii je možností, kterou Češi zatím moc nevyužívají a je to velká škoda. Cz.italicarentals.com je web, který se zaměřuje na pronájem prázdninových domů v Itálii a na Sicílii. Tato možnost je určena i pro české občany.

Domy se nachází v různých koutech země a lze si je zamluvit pomocí jednoduchého rezervačního systém na webu ve vámi požadovaný termín.

Ačkoli jsou některé domy v blízkosti měst nebo pláže, můžete mít soukromí, o kterém v hotelu můžete jen snít. Klidné večery i rána jsou pro mnoho turistů důležitá a dovolená v Itálii může vypadat zcela jinak, pokud ji strávíte v soukromí. Najděte svůj dům v Itálii a dejte své dovolené nový rozměr.

Užijte si romantickou svatbu v Itálii

Itálie je považována za nejromantičtější zemí na světě. Není proto divu, že se v ní odehrává nespočet svateb. Někomu se možná může zdát svatba v Itálii kýčovitá, ovšem všudypřítomná romantika takové názory okamžitě nechá rozplynout. Zejména Benátky jsou místem, kam vyráží nejeden pár na romantickou dovolenou.

Svatební cesta do Itálie, do domku blízko pláže jen pro dva je splněným snem pro mnoho párů. Najděte i vy svůj „dům lásky“ na cz.italicarentals.com a užijte si svou svatbu a svatební cestu naplno.