HUAWEI Mate 40 Pro – Mystic Silver

Zachyťte výjimečné zážitky s novým modelem Mate 40 Pro

Společnost Huawei existuje na trhu již od osmdesátých let minulého století a nepřestává udivovat novinkami v oblasti elektroniky, které boří mýty o dokonalosti a ulehčují náš každodenní život. Telefon si vezmete s sebou kamkoliv, a to díky tenkému designu a elegantnímu zpracování, které se hodí ke každému outfitu. S novým modelem telefonu Huawei Mate 40 Pro zažijete spoustu zábavy. Několikaletý vývoj a vysoké investice do kvalitního fotoaparátu stály více než za to. Díky bezkonkurenční jakosti fotografií můžete zachytit krásné fotografie. Střípky z Vašeho života jako narození dítěte, nebo výlet s partnerem či snímek protahujícího se mazlíčka nabírají nových obrátek. Se zvětšenou úložní pamětí několik desítek giga můžete své nejlepší přátele nafotit ze všech stran!

Podívejme se na parametry kamery

Představte si, že se procházíte po pláži a zažíváte jeden z nejlepších večerů svého života. Pozorujete západ slunce a sbližující se červánky. Teplý letní večer s sebou přináší mnoho vtipných zážitků, milých pohledů a vzpomínek. Zaslouží si být zachyceny na kameru, ale v takovém šeru by snímek nemusel dobře vyjít. S Huawei Mate 40 Pro nejen, že dobře vyjde, ale dokonce Vás kvalitou obrazu zaskočí! Telefon disponuje senzorem SuperSpectrum, což umožňuje přidat až 40 % světla do fotografií pořízených během večera. Vše jen a pouze díky čtyřnásobné kameře Leica s 20MP ultra širokoúhlým objektivem doplněným o 10x zoom. Taktéž nabízí rozlišení 50MP Ultra Vision, což zajistí bezprecedentní kvalitu fotografií.

Nezoufejte, pokud zrovna trávíte večer o samotě. Každá vzpomínka se počítá! S aktualizovanou funkcí přední selfie kamery se rovněž dají pořídit úžasné snímky, protože je odolná vůči špatným světelným podmínkám a protisvětlu. Stačí se jenom usmát a nastavit samospoušť. Narazili jste během své cesty na mušli, ale víte, že se nesmí sbírat? Nechcete na ni zapomenout? Detailní focení není s makroobjektivem vůbec žádný problém. Stačí pokleknout a zachytit i ten nejmenší detail ze vzdálenosti 2,5 cm. Laserový snímač umožní rychlé a přesné zaostření, které odhalí i oku skrytá zákoutí.

Jestli jste milovníkem videí, musíš vědět, že Mate 40 Pro nabízí i režim XD Fusion HDR Video. Dokáže optimalizovat barvy, kontrast a upravit světelné podmínky. Zachytíš tak všechny své kamarády skákající do vody, nebo na prkně. Díky rozšíření Sledování objektu neztratíš svůj cíl z dohledu. Funkce zajistí, že bude neustále ve středu. Záběry jsou na vysoké a profesionální úrovni, takže si můžeš vyrobit vzpomínkový film z celé akce a sledovat ho na živém 6,47palcovém OLED displeji Dewdrop s vysokým rozlišením 1344 × 2772 pixelů. Můžete nahrávat stabilní videa nejen jako pozorovatel, ale jako osoba v hlavní roli. Rádi běháte? Připevněte telefon a nahrajte si západ slunce.

Proč ještě stojí za to ho mít?

Vynikající výkon vestavěného procesoru Kirin 980 s nízkou spotřebou energie zajišťuje až 256 GB paměti a až 8 GB paměti RAM. Jedná se o první vyvinutý 7nm čip na světě. Je velmi malý, ale maximálně výkonný. SuperCharge je super rychlá funkce nabíjení, díky které se nemusíte stresovat s neustále vybitým telefonem. Telefon můžete odemknout pomocí čtečky otisků prstů na boku nebo pomocí technologie rozpoznávání obličeje.