Linketica nabízí všechny reklamní prostory na jednom místě

Dostat se do povědomí a zaujmout potenciální zákazníky. To by mělo být cílem každého, kdo se snaží prorazit ve světě internetu. Najít ty správné prostory na navštěvovaných stránkách je však velmi složité, proto je tu projekt Linketica.com, který toto hledání usnadní.

Kvalitní PR bez starostí

Jedním z nejlepších způsobů propagace je PR článek na kvalitním webu. Čtenářům skvěle představí vaše produkty či služby a navíc je zdrojem zpětných odkazů, které podpoří váš web z hlediska SEO. Pokud je cílem pravidelná tvorba PR článků, je Linketica.com dokonalý parťák. Je zde na výběr ze stovek tématických webů, kde můžete PR články publikovat. Můžete publikovat vlastní PR články nebo si je můžete nechat i sepsat, čímž ušetříte další práci.

Jste majitelem navštěvovaného webu?

Pokud vlastníte kvalitní a navštěvovaný web, byla by škoda ho nemonetizovat. Umožněte inzerentům, aby si na něm mohli koupit prostor pro své články. Pro vás se to stane atraktivním způsobem příjmu a inzerenti tak osloví další lidi. Za zakoupené články se vám přičítá kredit, který si můžete nechat kdykoliv vyplatit na svůj účet.

Výhody portálu Linketica.com

Jak pro inzerenty, tak i pro provozovatele webů nabízí Linketica jednoduché a přehledné prostředí. Pay-per-post systém Linketica.com ocení marketingové agentury, ale i jednotlivci, běžné firmy a eshopy, které se chtějí zviditelnit a mít propagaci pod palcem. Inzerentům jsou na základě jejich požadavků zasílány nabídky, ze kterých si jen vybírají, ale mají rovněž možnost přímého oslovení daného prostoru na webu. Zaregistrovat se může každý a vyzkoušet si výhody, jaké tento portál nabízí.